O firmie

Szanowny Kliencie

Odwiedzasz stronę firmy MTS MEBLE- ludzi, których połączyła pasja tworzenia.. Obecnie pracując razem, scalamy doświadczenie z wielu firm, w których byliśmy pracownikami- stolarzami, projektantami, kupcami i menagerami. Pozwala nam to na skuteczne realizowanie nadrzędnej zasady, którą się kierujemy: zadowolenie Klienta.

Nie produkujemy - my -tworzymy meble, dbając o każdy ich detal, z którym Ty, szanowny Kliencie, obcujesz każdego dnia, użytkując nasze dzieło.

Obalamy dotychczasowe standardy, proponując nową filozofię realizacji zamówienia. Nie posiadamy salonu wystawienniczego, bo nie chcemy sugerować gotowych rozwiązań. Tworzymy indywidualne realizacje projektu mebla wkomponowanego w Państwa nowo powstającą przestrzeń, którą dopasowujemy technicznie, by była w pełni funkcjonalna, ergonomiczna oraz posiadała niepowtarzalny styl i charakter. Uczestniczymy w kolejnych etapach powstawania Państwa wnętrza, doradzamy w rozmieszczeniu wszystkich medialnych form instalacji każdego pomieszczenia, pomagamy w doborze odpowiednich materiałów, aby sprawnie i taniej zapełnić przestrzeń ogniska domowego.

Specjalizujemy się w meblach typu zabudowa kuchenna, zabudowa wnęk, meblach łazienkowych, biurowych i innych formach powstałych nie tylko z materiałów drewnopochodnych.

Sprawdź nas. Umów się na bezpłatną wizytę projektanta w Twoim domu.
ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR I PROJEKT U SIEBIE W DOMU !!! SZCZEGÓŁY W OFERCIE
kliknijkliknijkliknijkliknijkliknijkliknij