Oferta

Wykonujemy na zamówienie meble na wymiar typu:

* zabudowy kuchenne,
* szafy z drzwiami przesuwanymi,
* garderoby,
* meble łazienkowe,
* meble sypialniane,
* meble pokojowe,
* meble biurowe,
* meble hotelowe,
* inne meble dla instytucji i firm.


Bardzo cenimy czas naszych Klientów, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, kiedy każdy z nas toczy wojnę z zegarem, staramy się odciążyć Państwa z konieczności jeżdżenia po salonach wystawowych. Wszystkie potrzebne próbki do wytworzenia zamówienia, pokaże na miejscu nasz projektant, zapewniając dobór odpowiedniej kolorystyki i stylu do całej przestrzeni mieszkalnej. Nasi projektanci dokonają pomiaru pomieszczenia, poznają Państwa oczekiwania aby zaprojektować wspólnie ustaloną zabudowę meblową.

Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

* Pracujemy na sprawdzonych markach.

* Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie akcesoria i produkty wiodących firm w branży meblarskiej. Nasza jakość jest gwarancją długowieczności naszych produktów. W wyniku tworzenia na zamówienie, do każdego mebla mamy indywidualne podejście i rozwiązania.

ˇ W przypadku zrealizowania zamówienia, zapewniamy należytą opiekę powykonawczą, dysponujemy profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

ˇ Na wszystkie produkowane przez siebie meble udziela my 2-letniej gwarancji.

ˇ Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy INDECO, wiodącego producenta szaf z drzwiami przesuwanymi. Wykonujemy zabudowy wnękowe, garderoby, szafy wolnostojące itd. Zapewniamy pięcioletnią gwarancję na wykonane wyroby.

ˇ Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru materiałów, kolorystyki, akcesoriów i rozwiązań technicznych,

ˇ Oferujemy bezpłatne pomiary i projekty typu: meble kuchenne, zabudowy kuchenne, zabudowy korytarzowe, sypialniane, łazienkowe, szafy wnękowe itp.

ˇ Gwarantujemy przystępne ceny i szybkie terminy realizacji.

Zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia i usług.
kliknijkliknijkliknijkliknijkliknijkliknij